Peníze na účtu za pár minut?

Půjčka bez registru je rychlým řešením

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?
Zavolejte nám na +420 777 833 838

Zaskočil vás nečekaný výdaj? Stále čekáte na proplacení faktury? Takové situace mohou s rozpočtem pořádně zamávat. Řešením se často stává půjčka, která vám poskytne finanční injekci - a vy ji po pár dnech zase splatíte. Teď si nepředstavujte žádné statisíce. Dnes se půjčují i tři tisíce.

Půjčka bez registru a její výhody

Pokud vám stačí jen pár korun, potřebujete je však urychleně, půjčka bez registru by mohla být tou správnou volbou. Jedná se o půjčku poskytnutou nebankovním subjektem, který vám vybranou částku zašle na účet. Pro vyřízení půjčky tedy není nutná osobní návštěva. Hlavní výhodou je rychlost vyřízení. Už za několik minut můžete mít peníze na svém účtu. Jak je to možné? Při těchto půjčkách je provedena jen velmi rychlá lustrace. Její výsledky navíc samotné schválení nijak neovlivňují. Půjčky bez registru jsou určeny i pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků. Důvodem jejich zápisu může být třeba současné čerpání bankovní půjčky nebo jen pár dní zpožděná platba za internet.
Pokud se v takovém registru jakýmkoliv způsobem ocitne vaše jméno, je půjčka bez registru prakticky jedinou možností, jak peníze získat. Banky totiž registry prohlížejí pečlivě a jediná pozdě zaplacená faktura se pro ně může stát důvodem pro neposkytnutí úvěru.

Jak získat nebankovní půjčku od Ovečky?

Na Ovečka.cz se zabýváme nebankovními mikropůjčkami pro podnikatele - půjčujeme až pet tisíc na 7-30 dní. Naším cílem je pomáhat podnikatelům, ne jim přidělávat další starosti. Proto už od samého začátku znáte veškeré podmínky i výši úroků. Snadno si ji ostatně sami spočítáte. Pomůže vám přehledná kalkulačka, kterou najdete na naších stránkách. Získání půjčky je až neuvěřitelně rychlé a snadné. Stačí jen kliknutím na příslušné tlačítko zažádat o půjčku, vyplnit potřebné údaje a vyčkat na schválení. Mezi prvním kliknutím a obržením peněz na účet uplyne jen pár minut. Půjčku tak zvládnete vyřídit i během pauzy na oběd.